Презентація проекту "Різдвяний ангел". Майстер-клас вихователя Чабелець С.В. (учні 4-х класів)

"Зимова подорож Миколая" (3-Б клас). Проект Базилевич Т.І. "Зимовий букет".  Миколай завітав до діток 1-4 класів з солодкими подарунками.

Інформаційне повідомлення щодо підготовки до ЗНО - 2021 та актуальної інформації для майбутніх абітурієнтів

З якими новаціями зустрінуться випускники та абітурієнти 2021?

Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести предметів: українська мова і література, українська мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.

Як відомо, результати предметів є обов’язковими для зарахування як результати державної підсумкової атестації для здобувачів повної загальної середньої освіти закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти. Отож, що ж обрати абітурієнту-випускнику ?

2. Другим обов’язковим предметом для здобувачів повної загальної середньої освіти є

3. Третім предметом може бути історія України або іноземна мова. Учням, слухачам (студентам), які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

-         для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;

-         для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту (за винятком завдань №33-38,44-48).

Учасники ЗНО, які оберуть історію України як ДПА, здаватимуть тест за період ХХ початок ХХІ століття і будуть оцінені за шкалою      1-12 балів. Результат усієї сертифікаційної роботи буде оцінено за шкалою 100-200 балів для вступу.

4. Четвертий предмет кожен обиратиме з переліку пропонованих предметів ЗНО.

ЛРЦОЯО запрошує відвідати сайт www. lv.testportal.gov.ua, ознайомитись з демонстраційними версіями сертифікаційних робіт з математики, української мови, української мови і літератури та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування, методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2021.

Додаткова інформація: www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Флешмоб  "Українська Хустка"

7 грудня учні 3-Б класу взяли участь у флешмобі "Українська Хустка", була проведена бесіда про історію української хустини, а також про її значення в обрядах і українських традиціях. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її впродовж усього року. Також хустка була маркером соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Водночас хустина свідчила й про рівень достатку родини, адже заможні жінки носили хустки із дорогих тканин, бідні – із дешевших. Хустину використовували й у різних обрядах, зокрема весільних. Найпопулярніший – покриття голови нареченої хусткою. Це символізувало вихід із дівоцтва та початок заміжнього життя. Ця традиція, до речі, збереглася в Україні й донині. Відтак усіх українок закликають робити світлини з хусткою та публікувати у соцмережах із хештегом #Українська Хустка.

    День благоустрою
«Чисте довкілля - чисте сумління»

Вітаємо учнів професії "Тракторист-машиніст с\г виробництва категорії "А1" з отриманням посвідчення тракториста-машиніста

     День української мови та писемності.

    Першою сторінкою, яка відкриває  розповідь про цей  особливий історичний день - є написання 20 ювілейного Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності. В якому взяли участь учні 10-11 класів та педагоги школи. Зміст диктанту був присвячений проблемі  широкого впровадження в сучасний освітній процес інформаційних технологій та витіснення з посвякденного обігу паперової книжки. В цьому диктанті були цікаві граматичні орфограми, які пов’язані з Новим українським правописом, власні назви та  таємничий образ письменника  фантаста. Другою  яскравою сторінкою  цього дня було проведення мовного квесту «Мова - духовне багатство народу» з участю учнів 3-4 класів. Учні, створивши живий ланцюжок, перебігаючи від однієї будівлі освітнього закладу до іншої, мали можливість подорожувати  кількома  станціями мовного квесту   і при цьому вдосконалювати вміння говорити, читати та писати українською мовою.  В заході взяли участь близько 60 дітей, серед яких були діти з особливими освітніми потребами, які з радістю пройшли всі етапи змагань мовного квесту.  Дітям були запропоновані цікаві завдання з мови та літератури в яких переважав народний зміст та національна культура.  Виконання таких завдань, як складання віршів, перетворення слів, утворення нових  прислів’їв, пошук нот у власних іменах, розшифровування слів за алфавітом  –  сприяли розвитку творчої  і креативної компетентності молодших школярів. Здобувачі освіти гарно імпровізували вивчаючи відомі пісні та танці. Завершальним етапом мовного квесту було створення малюнків на асфальті, де діти в кольоровій гамі залишили свої враження від виховного заходу.

     День захисника України

Конкурс "Поліські пересмішники". Лазарець Микола, 11-А клас

Вітаємо З Днем працівників освіти

Радіємо успіху нашої учениці 9-го класу, Іллюк Валерії, яка перемогла у Всеукраїнському конкурсі дитячої літературної творчості "Природи ніжний пагінець"

"Дивлюся у віконце, милуюсь Україною"

Красуня осінь за вікном милує своїм різнобарв'ям  та щедрими дарами. 24 вересня у школі відбулася виставка дитячої творчості  виробів з природних матеріалів"Дивлюся у віконце, милуюсь Україною".
Відвідувачі виставки були приємно вражені креативністю ідей, різноманітністю виробів, аплікацій, квіткових композицій. Любов до рідної природи та національних традицій спонукає творити красу, збагачуватись духовно.
Учасники виставки отримали море позитивних емоцій.

День фізичної культури та спорту

Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту в нашій школі. Цього року учні 10-11 класів відвідали фітнес-студію «Strong body».
Фітнес-тренер Ірина Сенюк, провела заняття з джампінгу. Це заняття проходить на спортивних батутах. Діти вивчали різні кроки,  будували танцювальну зв'язку і тим самим тренували серцево-судинну систему та працювали над своєю витривалістю!
Дівчатка отримали багато нових вражень та позитивних емоцій.

Профілактичні бесіди зі здобувачами освіти 8-10 класів щодо попередження суїцидальних проявів та безпеки в соцмережах серед учнівської  молоді

Сьогодні 10 вересня 2020 року в освітньому закладі відбулися профілактичні бесіди зі здобувачами освіти 8-10 класів щодо попередження суїцидальних проявів та безпеки в соцмережах серед учнівської  молоді. Бесіди проводили працівники правоохоронних органів Наталія Василівна Трохимчук та Сергій Анатолійович Драганчук .Учні активно долучитися
до обговорень проблемних питань, які піднімались в ході розмови з підлітками.

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА, вони можуть пройти її за власним бажанням – рішення Верховної Ради

https://mon.gov.ua/ua/news/vipusknikiv-20192020-navchalnogo-roku-zvilneno-vid-dpa-voni-mozhut-projti-yiyi-za-vlasnim-bazhannyam-rishennya-verhovnoyi-radi

     Учнів шкіл, профтехів та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України. 

    “Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

     Нагадаємо, МОН готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України і епідеміологічної ситуації. 

Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний інструмент оцінювання та механізм прозорого вступу до закладів вищої освіти, а його відсутність створить значні корупційні ризики.

Продовжується набір учнів!!!

    Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -  ліцей з професійним навчанням" продовжує набір здобувачів освіти до 1-х, 5-х, 10-х класів згідно мікрорайону та побажань батьків. В освітньому закладі створені якісні умови для успішного навчання дітей в початкових класах, враховано особливі освітні потреби здобувачів освіти, ефективно реалізується технологічний профіль навчання у старших 10-11  класах.

      Запрошуємо і чекаємо у нашому освітньому закладі.

Про додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020

Додатковий період реєстрації стартує з 25 травня!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти  і науки України від 04.05.2020 № 587 «Про підготовку та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» з 25 травня до 09 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020. Повідомляємо, що у цей визначений період для участі у додатковій сесії ЗНО-2020 можуть зареєструватись особи які:

  1) проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;

 2) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації;

 3) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;

 4) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;

 5) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ - ІV р. акр..

          Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО, склавши необхідний пакет документів та надіславши його на адресу ЛРЦОЯО.

Реєстрація в АС ІРЦ
Інструктивно-методичні матеріали «Інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами» для батьків

До відома батьків майбутніх першокласників 2020-2021 навчального року!

    Дирекція освітнього закладу  Березнівський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» повідомляє, що в рамках проєкту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу school.isuo.orq.

     Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

      Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

" Весняний релакс " від психолога

Свято Пам’яті Героїв Небесної Сотні

1/5

Свято "Під знаком Купідона"