25 листопада в нашому НВК стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції — привернення уваги здобувачів освіти до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

План заходів щодо проведення щорічної акції

"16 днів проти насильства"

Виготовлення плакатів «Щасливе дитинство без насильства!»  (учні 4-х класів)

Бібліотечна виставка «16 днів проти насильства».

   25.11-10.12.19 учні 1-11 клас    (бібліотекар)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​​Виготовлення буклетів «Ми проти насильства!» (практичний психолог)

​Акція «Наші долоні проти насильства!»  серед учнів початкової школи був проведена акція "Наші долоньки проти насильства". Таким чином школярі протестують проти зла і несправедливості. Проведений захід змусив учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.

 

Тренінг «Ми проти насильства!». З  метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді разом із працівниками Березнівської РЦССМ було проведено заняття-тренінг " Ми проти насильства". У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших. Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити кількість зла.

 

Акція «Червона стрічка»

 

ВІЛ і СНІД - це біда не однієї людини, не однієї нації, не однієї країни. СНІД представляє загрозу для всіх. Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуються зі символом цього дня - Червоною стрічкою. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу. Спільно з із працівниками Березнівської РЦССМ було проведено відеолекторій «Вся правда про СНІД»    (учні 10-х класів)

 

 

 

 

 

 

​​​​Заняття-тренінг «Кібербулінг як проблема порушення прав людини». Мета тренінгу:ознайомити учнів з поняттям кібербулінг; розкрити проблему «розважального медіанасильства», її зв'язок з порушенням прав людини; показати негативний  вплив інформаційно-комунікативних технологій на моделювання поведінки молоді (учні 7 класу).

 

До Міжнародного дня волонтера було проведено акції «Я – волонтер. І я цим пишаюсь»

​учні 1-4-х класів брали участь у «Солодкому» ярмарку, а учні 5-8-х класів – «Новорічні прикраси на ялинку своїми руками» (учні 1-8 класів, бібліотекар)

 

Флеш-моб «Я проти насильства» 05.12.19         1-11 клас    (учні 10-х класів, педагог-організатор)

Свято "Великодні барви"