Радіємо успіху нашої учениці 9-го класу, Іллюк Валерії, яка перемогла у Всеукраїнському конкурсі дитячої літературної творчості "Природи ніжний пагінець"

"Дивлюся у віконце, милуюсь Україною"

Красуня осінь за вікном милує своїм різнобарв'ям  та щедрими дарами. 24 вересня у школі відбулася виставка дитячої творчості  виробів з природних матеріалів"Дивлюся у віконце, милуюсь Україною".
Відвідувачі виставки були приємно вражені креативністю ідей, різноманітністю виробів, аплікацій, квіткових композицій. Любов до рідної природи та національних традицій спонукає творити красу, збагачуватись духовно.
Учасники виставки отримали море позитивних емоцій.

День фізичної культури та спорту

Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту в нашій школі. Цього року учні 10-11 класів відвідали фітнес-студію «Strong body».
Фітнес-тренер Ірина Сенюк, провела заняття з джампінгу. Це заняття проходить на спортивних батутах. Діти вивчали різні кроки,  будували танцювальну зв'язку і тим самим тренували серцево-судинну систему та працювали над своєю витривалістю!
Дівчатка отримали багато нових вражень та позитивних емоцій.

Профілактичні бесіди зі здобувачами освіти 8-10 класів щодо попередження суїцидальних проявів та безпеки в соцмережах серед учнівської  молоді

Сьогодні 10 вересня 2020 року в освітньому закладі відбулися профілактичні бесіди зі здобувачами освіти 8-10 класів щодо попередження суїцидальних проявів та безпеки в соцмережах серед учнівської  молоді. Бесіди проводили працівники правоохоронних органів Наталія Василівна Трохимчук та Сергій Анатолійович Драганчук .Учні активно долучитися
до обговорень проблемних питань, які піднімались в ході розмови з підлітками.

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА, вони можуть пройти її за власним бажанням – рішення Верховної Ради

https://mon.gov.ua/ua/news/vipusknikiv-20192020-navchalnogo-roku-zvilneno-vid-dpa-voni-mozhut-projti-yiyi-za-vlasnim-bazhannyam-rishennya-verhovnoyi-radi

     Учнів шкіл, профтехів та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України. 

    “Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

     Нагадаємо, МОН готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України і епідеміологічної ситуації. 

Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний інструмент оцінювання та механізм прозорого вступу до закладів вищої освіти, а його відсутність створить значні корупційні ризики.

Продовжується набір учнів!!!

    Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -  ліцей з професійним навчанням" продовжує набір здобувачів освіти до 1-х, 5-х, 10-х класів згідно мікрорайону та побажань батьків. В освітньому закладі створені якісні умови для успішного навчання дітей в початкових класах, враховано особливі освітні потреби здобувачів освіти, ефективно реалізується технологічний профіль навчання у старших 10-11  класах.

      Запрошуємо і чекаємо у нашому освітньому закладі.

Про додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020

Додатковий період реєстрації стартує з 25 травня!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти  і науки України від 04.05.2020 № 587 «Про підготовку та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» з 25 травня до 09 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020. Повідомляємо, що у цей визначений період для участі у додатковій сесії ЗНО-2020 можуть зареєструватись особи які:

  1) проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;

 2) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації;

 3) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;

 4) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;

 5) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ - ІV р. акр..

          Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО, склавши необхідний пакет документів та надіславши його на адресу ЛРЦОЯО.

Реєстрація в АС ІРЦ
Інструктивно-методичні матеріали «Інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами» для батьків

До відома батьків майбутніх першокласників 2020-2021 навчального року!

    Дирекція освітнього закладу  Березнівський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» повідомляє, що в рамках проєкту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу school.isuo.orq.

     Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

      Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

" Весняний релакс " від психолога

Свято Пам’яті Героїв Небесної Сотні

1/5

Свято "Під знаком Купідона"

20.11.2019 р. на базі нашого закладу пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади 

 з трудового навчання  (технології) у 2019–2020  навчальному році

Вчитель професії Швачка - Дмітрієва Галина Петрівна

Учениця професії Швачка Котик Юлія Антоліївна - перше місце

Вчитель тудового навчання - Клубук Леонід Васильович

Учень Луцик Степан - друге місце

Свято "Святого Миколая"

1/1

25 листопада в нашому НВК стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції — привернення уваги здобувачів освіти до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

План заходів щодо проведення щорічної акції

"16 днів проти насильства"

Виготовлення плакатів «Щасливе дитинство без насильства!»  (учні 4-х класів)

Бібліотечна виставка «16 днів проти насильства».

   25.11-10.12.19 учні 1-11 клас    (бібліотекар)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​​Виготовлення буклетів «Ми проти насильства!» (практичний психолог)

​Акція «Наші долоні проти насильства!»  серед учнів початкової школи був проведена акція "Наші долоньки проти насильства". Таким чином школярі протестують проти зла і несправедливості. Проведений захід змусив учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.

 

Тренінг «Ми проти насильства!». З  метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді разом із працівниками Березнівської РЦССМ було проведено заняття-тренінг " Ми проти насильства". У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших. Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити кількість зла.

 

Акція «Червона стрічка»

 

ВІЛ і СНІД - це біда не однієї людини, не однієї нації, не однієї країни. СНІД представляє загрозу для всіх. Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуються зі символом цього дня - Червоною стрічкою. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу. Спільно з із працівниками Березнівської РЦССМ було проведено відеолекторій «Вся правда про СНІД»    (учні 10-х класів)

 

 

 

 

 

 

​​​​Заняття-тренінг «Кібербулінг як проблема порушення прав людини». Мета тренінгу:ознайомити учнів з поняттям кібербулінг; розкрити проблему «розважального медіанасильства», її зв'язок з порушенням прав людини; показати негативний  вплив інформаційно-комунікативних технологій на моделювання поведінки молоді (учні 7 класу).

 

До Міжнародного дня волонтера було проведено акції «Я – волонтер. І я цим пишаюсь»

​учні 1-4-х класів брали участь у «Солодкому» ярмарку, а учні 5-8-х класів – «Новорічні прикраси на ялинку своїми руками» (учні 1-8 класів, бібліотекар)

 

Флеш-моб «Я проти насильства» 05.12.19         1-11 клас    (учні 10-х класів, педагог-організатор)

Свято "Великодні барви"
5 грудня 2018 року розпочався перший тур (зональний) всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2019" у номінації "Вчитель інклюзивного класу" на базі Березнівського НВК " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- ліцей з професійним навчанням". Бажаємо успіхів конкурсантам та членам журі.

© 2020 Березнівський НВК "ЗОШ І - ІІ ст. - ліцей з професійним навчанням"

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now