З 01.03 по 05.03 у школі проходив "Кольоровий тиждень"

«Кольоровий тиждень англійської мови».

Протягом тижня вчителі англійської мови Омелянчук О.В. та Баранова О.Л. провели відкриті уроки та залучали до проведення цікавих заходів учнів ліцею.

Презентація проекту "Різдвяний ангел". Майстер-клас вихователя Чабелець С.В. (учні 4-х класів)

"Зимова подорож Миколая" (3-Б клас). Проект Базилевич Т.І. "Зимовий букет".  Миколай завітав до діток 1-4 класів з солодкими подарунками.

Інформаційне повідомлення щодо підготовки до ЗНО - 2021 та актуальної інформації для майбутніх абітурієнтів

ол.jpg

З якими новаціями зустрінуться випускники та абітурієнти 2021?

Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести предметів: українська мова і література, українська мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.

Як відомо, результати предметів є обов’язковими для зарахування як результати державної підсумкової атестації для здобувачів повної загальної середньої освіти закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти. Отож, що ж обрати абітурієнту-випускнику ?

сайт.jpg

2. Другим обов’язковим предметом для здобувачів повної загальної середньої освіти є

сайт и.jpg

3. Третім предметом може бути історія України або іноземна мова. Учням, слухачам (студентам), які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

-         для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;

-         для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту (за винятком завдань №33-38,44-48).

Учасники ЗНО, які оберуть історію України як ДПА, здаватимуть тест за період ХХ початок ХХІ століття і будуть оцінені за шкалою      1-12 балів. Результат усієї сертифікаційної роботи буде оцінено за шкалою 100-200 балів для вступу.

4. Четвертий предмет кожен обиратиме з переліку пропонованих предметів ЗНО.

ЛРЦОЯО запрошує відвідати сайт www. lv.testportal.gov.ua, ознайомитись з демонстраційними версіями сертифікаційних робіт з математики, української мови, української мови і літератури та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування, методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2021.

Додаткова інформація: www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Флешмоб  "Українська Хустка"

7 грудня учні 3-Б класу взяли участь у флешмобі "Українська Хустка", була проведена бесіда про історію української хустини, а також про її значення в обрядах і українських традиціях. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її впродовж усього року. Також хустка була маркером соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Водночас хустина свідчила й про рівень достатку родини, адже заможні жінки носили хустки із дорогих тканин, бідні – із дешевших. Хустину використовували й у різних обрядах, зокрема весільних. Найпопулярніший – покриття голови нареченої хусткою. Це символізувало вихід із дівоцтва та початок заміжнього життя. Ця традиція, до речі, збереглася в Україні й донині. Відтак усіх українок закликають робити світлини з хусткою та публікувати у соцмережах із хештегом #Українська Хустка.

    День благоустрою
«Чисте довкілля - чисте сумління»

Вітаємо учнів професії "Тракторист-машиніст с\г виробництва категорії "А1" з отриманням посвідчення тракториста-машиніста

     День української мови та писемності.

    Першою сторінкою, яка відкриває  розповідь про цей  особливий історичний день - є написання 20 ювілейного Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності. В якому взяли участь учні 10-11 класів та педагоги школи. Зміст диктанту був присвячений проблемі  широкого впровадження в сучасний освітній процес інформаційних технологій та витіснення з посвякденного обігу паперової книжки. В цьому диктанті були цікаві граматичні орфограми, які пов’язані з Новим українським правописом, власні назви та  таємничий образ письменника  фантаста. Другою  яскравою сторінкою  цього дня було проведення мовного квесту «Мова - духовне багатство народу» з участю учнів 3-4 класів. Учні, створивши живий ланцюжок, перебігаючи від однієї будівлі освітнього закладу до іншої, мали можливість подорожувати  кількома  станціями мовного квесту   і при цьому вдосконалювати вміння говорити, читати та писати українською мовою.  В заході взяли участь близько 60 дітей, серед яких були діти з особливими освітніми потребами, які з радістю пройшли всі етапи змагань мовного квесту.  Дітям були запропоновані цікаві завдання з мови та літератури в яких переважав народний зміст та національна культура.  Виконання таких завдань, як складання віршів, перетворення слів, утворення нових  прислів’їв, пошук нот у власних іменах, розшифровування слів за алфавітом  –  сприяли розвитку творчої  і креативної компетентності молодших школярів. Здобувачі освіти гарно імпровізували вивчаючи відомі пісні та танці. Завершальним етапом мовного квесту було створення малюнків на асфальті, де діти в кольоровій гамі залишили свої враження від виховного заходу.

     День захисника України

Конкурс "Поліські пересмішники". Лазарець Микола, 11-А клас

Вітаємо З Днем працівників освіти

Радіємо успіху нашої учениці 9-го класу, Іллюк Валерії, яка перемогла у Всеукраїнському конкурсі дитячої літературної творчості "Природи ніжний пагінець"

изображение_viber_2020-09-25_12-47-52.jp

"Дивлюся у віконце, милуюсь Україною"

Красуня осінь за вікном милує своїм різнобарв'ям  та щедрими дарами. 24 вересня у школі відбулася виставка дитячої творчості  виробів з природних матеріалів"Дивлюся у віконце, милуюсь Україною".
Відвідувачі виставки були приємно вражені креативністю ідей, різноманітністю виробів, аплікацій, квіткових композицій. Любов до рідної природи та національних традицій спонукає творити красу, збагачуватись духовно.
Учасники виставки отримали море позитивних емоцій.