Вітаємо випускників 2021 року

 

День Вишиванки

 

  "Міжнародний день сім'ї" Конкурс малюнків учнів

З 01.03 по 05.03 у школі проходив "Кольоровий тиждень"

«Кольоровий тиждень англійської мови».

Протягом тижня вчителі англійської мови Омелянчук О.В. та Баранова О.Л. провели відкриті уроки та залучали до проведення цікавих заходів учнів ліцею.

Презентація проекту "Різдвяний ангел". Майстер-клас вихователя Чабелець С.В. (учні 4-х класів)

"Зимова подорож Миколая" (3-Б клас). Проект Базилевич Т.І. "Зимовий букет".  Миколай завітав до діток 1-4 класів з солодкими подарунками.

Інформаційне повідомлення щодо підготовки до ЗНО - 2021 та актуальної інформації для майбутніх абітурієнтів

ол.jpg

З якими новаціями зустрінуться випускники та абітурієнти 2021?

Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести предметів: українська мова і література, українська мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.

Як відомо, результати предметів є обов’язковими для зарахування як результати державної підсумкової атестації для здобувачів повної загальної середньої освіти закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти. Отож, що ж обрати абітурієнту-випускнику ?

сайт.jpg

2. Другим обов’язковим предметом для здобувачів повної загальної середньої освіти є

сайт и.jpg

3. Третім предметом може бути історія України або іноземна мова. Учням, слухачам (студентам), які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

-         для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;

-         для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту (за винятком завдань №33-38,44-48).

Учасники ЗНО, які оберуть історію України як ДПА, здаватимуть тест за період ХХ початок ХХІ століття і будуть оцінені за шкалою      1-12 балів. Результат усієї сертифікаційної роботи буде оцінено за шкалою 100-200 балів для вступу.

4. Четвертий предмет кожен обиратиме з переліку пропонованих предметів ЗНО.

ЛРЦОЯО запрошує відвідати сайт www. lv.testportal.gov.ua, ознайомитись з демонстраційними версіями сертифікаційних робіт з математики, української мови, української мови і літератури та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування, методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2021.

Додаткова інформація: www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Флешмоб  "Українська Хустка"

7 грудня учні 3-Б класу взяли участь у флешмобі "Українська Хустка", була проведена бесіда про історію української хустини, а також про її значення в обрядах і українських традиціях. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її впродовж усього року. Також хустка була маркером соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Водночас хустина свідчила й про рівень достатку родини, адже заможні жінки носили хустки із дорогих тканин, бідні – із дешевших. Хустину використовували й у різних обрядах, зокрема весільних. Найпопулярніший – покриття голови нареченої хусткою. Це символізувало вихід із дівоцтва та початок заміжнього життя. Ця традиція, до речі, збереглася в Україні й донині. Відтак усіх українок закликають робити світлини з хусткою та публікувати у соцмережах із хештегом #Українська Хустка.