25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

    Цей день відкриває акцію "16 днів проти насильства". Фахівцями соціальної роботи із Березнівського міського центру соціальних служб та практичним психологом був проведений відеолекторій на дану тему з учнями 10 класу нашого ліцею25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Цей день відкриває акцію "16 днів проти насильства". Фахівцями соціальної роботи із Березнівського міського центру соціальних служб та практичним психологом був проведений відеолекторій на дану тему з учнями 10 класу нашого ліцею

1638450851172
1638450851183

Черговий день участі у Всеукраїнській акції " 16 днів проти насильства" пройшов у форматі співпраці з фахівцями із соціальної роботи Березнівського міського центру соціальних служб - Олени ПЕРЕПЕЧАЙ та Ганни ЦІПАН

Міжнародний день
                      толерантності
З 01.03 по 05.03 у школі проходив "Кольоровий тиждень"
изображение_viber_2021-04-02_15-09-00.jp
Акція "16 днів проти насильства"

25 листопада наш навчальний заклад залучився до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Всесвітній день доброти

Життя дано на добрі справи – говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта – є, принаймні, 13 листопада. Саме в цей день у багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Практичний психолог разом із учнями 6-го класу та їх класним керівником  долучились до добрих справ  і, теж,  від щирого серця дарували доброту.

Тиждень толерантності

   З 11 по 15 листопада 2020 року у нашому закладі проведено Тиждень толерантності, присвячений відзначенню Міжнародного дня толерантності.

   Впродовж Тижня робота практичного психолога була спрямована на формування  в учасників освітнього процесу принципів терпимості, доброзичливості, взаємної поваги та мирного співіснування. Особливу увагу під час проведення приділено формуванню толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

«Інформаційна кампанія "Що таке аутизм"

  Наш заклад приєднався до культурно-мистецького проєкту ТОВ «РПП Груп» та  Українського Культурного фонду «Інформаційна кампанія "Що таке аутизм".

   Метою проєкту є збiльшення обiзнаностi ycix верств населенняе щодо проблем аутизму, особливостей соцiалiзацii людей (дітей) з розладами аутистичного спектра, формування толерантного ставлення до них.

«ЛЮДИ ДОЩУ» – ХТО ВОНИ? АБО ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО АУТИЗМ?

   Поруч із нами ростуть незвичайні діти, їх називають «дітьми дощу»: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять їх однолітки. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.

 Більше дізнатися про таких дітей можна за посиланням

https://ivoryfilms.tv/roboti/sotsialni-roliki/

" Весняний релакс " від психолога