top of page

15 листопада – Міжнародний день непаління

      Кожного третього четверга листопада у світі відзначають Міжнародний день некуріння під егідою Міжнародного союзу боротьби з раком. Ідея цього дня – закликати людей відмовитися від куріння хоча б на день, бо кожна викурена сигарета завдає шкоди здоров’ю курця.

     Цей день відзначають і в нашому закладі. Це гарний привід задуматися над тим, що в цілому у нашій країні зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов'язково пов'язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою, а саме:

    - тематична година спілкування « Стоп курінню!» (учні 7 класу);

    - спільно з представником Підліткового клубу «Колорит» Березнівської районної державної адміністрації був проведений відеолекторій з демонстрацією відео «Вся правда про паління» (учні 8-9 класів);

    - квест  «Обміняй Цигарку на цукерку!» (учні закладу).

     Чому люди курять зрозуміти важко. Змушувати людину кинути палити безглуздо. Кожен курець повинен для себе усвідомити масштаби проблеми цієї згубної звички та набратися терпіння і сили волі, аби її позбутися. Спробувати варто вже сьогодні, а раптом вдастся відмовитися від сигарети не тільки на День без куріння, а й назавжди!!!

Корисні посилання

bottom of page