top of page
Ласкаво просимо в наш заклад
Зайко Олег Володимирович, директор Березнівського ліцею №3

Зайко Олег Володимирович, директор Березнівського ліцею №3

Новини ліцею
Проєкт BRAMA
img_2024-04-09.jpg

Кіберполіція запрошує долучитись до соціального проєкту BRAMA.

Проєкт розроблено Департаментом кіберполіції НПУ з метою підвищення медіаграмотності громадян, запобіганню ворожій пропаганді в мережі Інтернет та протидії дезінформації й незаконному контенту в інформаційному просторі.

Цілі розробників проєкту «BRAMA»:
   ⦁ знищення російських осередків в інтернеті;
   ⦁ зменшення рівня булінгу та цькування в мережі;
   ⦁ протидія наркотикам та шахрайству;
   ⦁ навчання та тренінги з кібергігієни тощо.

Розробники пропонують учасникам можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого його блокування; отримати поради щодо медіаграмотності, бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею, ворожі фейки та інше.

Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» https://t.me/+MlUQhPfD3e43MTli

14 березня 2024 року, у рамках проєкту "Активна молодь – сильна громада", який реалізовує ГО @Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA/ проєкт @USAID в Україні, в Березнівській міській раді відбулася презентація-знайомство, програма якої включала:

Представлення запланованої проєктної діяльності.

Знайомство із ключовими зацікавленими сторонами проєкту.

Отримання інформації про стан реалізації молодіжної політики в громадах Рівненщини.

Підписання Меморандуму про співробітництво.

У даному заході взяли участь понад 90 представників активної молоді з Березного та всіх старостинських округів громади, серед них були й представники активної учнівської молоді Березнівський ліцей №3

У межах даної проєктноі діяльності буде створено Молодіжну раду при Березнівській міській раді.

Проєкт триватиме до кінця 2024 року.

Це нагода для молоді взяти участь у формуванні нашого спільного майбутнього та внести свій вклад у розвиток громади

431973299_1118198112844219_1616982925690244191_n.jpg__nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_n
432008088_1118198262844204_3607004667841063570_n.jpg_stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=

20 березня - міжнародний День ЩАСТЯ.

У Березнівський ліцей №3 було актуальне питання: " Як стати щасливою людиною?" Виявилося, щастя - у простих речах, які нас оточують щоденнно. Цінуйте їх, бо час невпинний. Радісною стала неочікувана зустріч із випускником нашої школи, який стоїть на захисті країни - Павлом Оксенюком. Спогади шкільних років..., знайомі наставники...Павло поділився із старшокласниками знаннями, практичними навичками, які рятують життя там...щастя є...щастя - просто жити.

Березнівський ліцей №3 є учасником Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яку проводить Державна установа «Український інститут книги». Мета акції - консолідувати суспільство навколо читання як життєвої стратегії. #тижденьпоезії2024

Учні восьмих класів Березнівського ліцею №3 напередодні дня народження Т.Г.Шевченка, відвідали шкільну бібліотеку та побували у літературній кав'ярні " Слово поета до нас промовляє".

У затишній атмосфері, за філіжанкою запашного чаю, учні та запрошені гості мали можливість поринути у світ поезії видатного українського генія.

До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Березнівський ліцей №3

Допомагаємо нашим воїнам.

01.03.2024р. у Березнівському ліцеї N3 фахівцями  Березнівського міського центру соціальних служб Оленою ПЕРЕПЕЧАЙ і Ганною ЦИПАН, спільно з практичним психологом Тетяною ДРАБИЧ для здобувачів освіти  закладу було проведено відео лекторій "Гендерна рівність як основа запобігання гендерно зумовленого насильства".
Мета заходу: сприяти активізації інтересу до гендерної тематики, формуванню правильного розуміння сутності моральних норм та настанов у сфері взаємин статей та потреби керуватися ними в усіх видах діяльності.
Привернути увагу здобувачів освіти до того, що як до чоловіка, так і до жінки потрібно ставитися з однаковою повагою, а розподіл обов’язків між ними щодо праці та виховання дітей та іншого є умовними та рівними.

Міжнародний день рідної мови

        Свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.Українці це знову виборюють зі зброєю в руках. За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть кращі сини та доньки країни.

Цей день учні 6 класу Березнівського ліцею 3 відзначили креативно,патріотично, творчо і ще раз довели всім,що наша українська мова є мелодійна,багата,ніжна,солов'їна. В класі діти написали диктант «Легенда про мову».Легенда дітям дуже сподобалася, тому що розповідається про найцінніший скарб, який отримала людина від Бога - це мова.Адже мова сильніша за будь-яку силу, і її потрібно берегти, як зіницю ока. А якщо втратить вона їії ,то загубить душу і силу!

Також позмагались за титул кращих мовознавців класу.

Мовознавча вікторина пройшла у дружній,творчій атмосфері під гаслом "Українська - мова вільних людей". Переможці були нагороджені грамотами.

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Березнівський ліцей №3.

Сьогодні учні Березнівського ліцею №3 вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, зокрема згадали про випускника нашого ліцею, Городнюка Івана. Який загинув під час подій 2014 року та носить почесне звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота зірка" . Іван Городнюк нагороджений медаллю " За жертовність і любов до України". Разом до перемоги!

Колектив Березнівського ліцею № 3 щиро вітає наших захисників з Днем Збройних Сил України та Днем Святого Миколая.

Марцинюк Тетяна Іванівна, вчитель зарубіжної літератури, дарує нашим воїнам поетичне побажання від Святого Миколая з Днем Збройних Сил України.

Вчителі Сачковська Іванна Віталіївна та Клубук Леонід Васильович дарують обереги захисникам України, які вони виготовили з учнями ліцею.

Миру вам, дорогі наші захисники, перемоги і Божого благословення!!!

#волонтерсвятогомиколая

Державна установа "Український інститут книги" проводить з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію "Національний тиждень читання", мета якої - консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

22.jpg

День пам'яті жертв Голодомору...

Березнівський ліцей №3.

Акція - " Свічка пам'яті "

21 листопада - День Гідності та Свободи.

Образ незламного українського народу, мужнього захисника та нескореного духу.

Дякуємо вчителю історії Березнівського ліцею №3 Рудюк Яні Іванівні, учням 8-А та 8-Б класів, а також їх класним керівникам Базилевич Тетяні Петрівні та Соловей Оксані Михайлівні за проведений захід "Козацькі забави".

Козацькі традиції в Україні та їх відродження - тема, яка завжди була і залишається актуальною в українській історії.

Підлітковий вік – це складний і водночас важливий вік у формуванні особистості. Підлітки вразливі, нерідко потрапляють у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці. Це пов’язано з проблемами в сім´ї, в навчанні, серед найближчого оточення в поєднані з проблемами перехідного віку тощо.

Сьогодні з метою профілактики правопорушень відбулася зустріч учнів 7-8 класів Березнівського ліцею √3 з інспектором сектору ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції м. Березне Світланою Бойчурою. Учасники діалогу спілкувалися про попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх. Окреме питання було присвячене проблемі жорсткого поводження з дітьми та булінгу в сучасному суспільстві.

Працівниця поліції дала змістовні відповіді на запитання, які виникали в учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди, нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Адже краще попередити, ніж долати наслідки….

Допомагаємо нашим воїнам. Окопні свічки своїми руками. 

Українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. 
27 жовтня в Україні відзначають День писемності та мови.
З цієї нагоди у 4-Б класі було проведено квест-гру "Стежинами рідної мови". Учні занурилися у світ нашої солов'їної мови, згадали влучні вислови про рідну мову, характеризували її найвдалішими епітетами, яких вона заслуговує. Поглиблювали знання з лексикології української мови. Розширили уявлення про історію становлення нашої мови.

Дякуємо класному керівникові 4-Б класу Ковальчук Тетяні Володимирівні та асистенту вчителя Блищик Світлані Андріїівні за гарно проведений захід.

Адміністрація і колектив Березнівського ліцею №3

висловлює щиру вдячність

КИЇВСЬКОМУ ВІДДІЛЕННЮ МІЖНАРОДНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

КОМІТЕТ КООРДИНАЦІЇ СПРИЯННЯ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ

ТА ВІЙСЬКОВИМ ФОРМУВАННЯМ УКРАЇНИ

 

за чуйність, гуманність, плідну співпрацю, щиру благодійну допомогу та підтримку

учнів Березнівського ліцею №3

IMG_20231029_0001.jpg
IMG_20231029_0002.jpg
НАШІ ТАЛАНТИ

Вітаємо Гордієвич Віолетту, ученицю Березнівського ліцею № З з перемогою в І (відбірковому) етапі обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» в номінації «Солісти».

Дякуємо Шнайдеру Василю Сергійовичу, вчителю музичного та образотворчого мистецтва за старанну підготовку до конкурсу.

НАШІ ТАЛАНТИ

Дякуємо Тетяні Іванівні Марцинюк, вчителю зарубіжної літератури Березнівського ліцею №3 за її численні таланти і чуйне серце.

КІБЕРПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ

Про мету і можливості Екосистеми «MRIYA»

та що робити, щоб не попастися на хитрощі кібермародерів.

 

Детальніше див. інформацію за покликанням.

Екосистема «MRIYA»  https://mriya.social

Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stoprussiachannel