top of page
Ласкаво просимо в наш заклад
Зайко Олег Володимирович, директор Березнівського ліцею №3

Зайко Олег Володимирович, директор Березнівського ліцею №3

Новини ліцею
День Європи
Проєкт BRAMA
img_2024-04-09.jpg

Кіберполіція запрошує долучитись до соціального проєкту BRAMA.

Проєкт розроблено Департаментом кіберполіції НПУ з метою підвищення медіаграмотності громадян, запобіганню ворожій пропаганді в мережі Інтернет та протидії дезінформації й незаконному контенту в інформаційному просторі.

Цілі розробників проєкту «BRAMA»:
   ⦁ знищення російських осередків в інтернеті;
   ⦁ зменшення рівня булінгу та цькування в мережі;
   ⦁ протидія наркотикам та шахрайству;
   ⦁ навчання та тренінги з кібергігієни тощо.

Розробники пропонують учасникам можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого його блокування; отримати поради щодо медіаграмотності, бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею, ворожі фейки та інше.

Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» https://t.me/+MlUQhPfD3e43MTli

14 березня 2024 року, у рамках проєкту "Активна молодь – сильна громада", який реалізовує ГО @Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA/ проєкт @USAID в Україні, в Березнівській міській раді відбулася презентація-знайомство, програма якої включала:

Представлення запланованої проєктної діяльності.

Знайомство із ключовими зацікавленими сторонами проєкту.

Отримання інформації про стан реалізації молодіжної політики в громадах Рівненщини.

Підписання Меморандуму про співробітництво.

У даному заході взяли участь понад 90 представників активної молоді з Березного та всіх старостинських округів громади, серед них були й представники активної учнівської молоді Березнівський ліцей №3

У межах даної проєктноі діяльності буде створено Молодіжну раду при Березнівській міській раді.

Проєкт триватиме до кінця 2024 року.

Це нагода для молоді взяти участь у формуванні нашого спільного майбутнього та внести свій вклад у розвиток громади

431973299_1118198112844219_1616982925690244191_n.jpg__nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_n
432008088_1118198262844204_3607004667841063570_n.jpg_stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=

20 березня - міжнародний День ЩАСТЯ.

У Березнівський ліцей №3 було актуальне питання: " Як стати щасливою людиною?" Виявилося, щастя - у простих речах, які нас оточують щоденнно. Цінуйте їх, бо час невпинний. Радісною стала неочікувана зустріч із випускником нашої школи, який стоїть на захисті країни - Павлом Оксенюком. Спогади шкільних років..., знайомі наставники...Павло поділився із старшокласниками знаннями, практичними навичками, які рятують життя там...щастя є...щастя - просто жити.

Березнівський ліцей №3 є учасником Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яку проводить Державна установа «Український інститут книги». Мета акції - консолідувати суспільство навколо читання як життєвої стратегії. #тижденьпоезії2024

Учні восьмих класів Березнівського ліцею №3 напередодні дня народження Т.Г.Шевченка, відвідали шкільну бібліотеку та побували у літературній кав'ярні " Слово поета до нас промовляє".

У затишній атмосфері, за філіжанкою запашного чаю, учні та запрошені гості мали можливість поринути у світ поезії видатного українського генія.

До Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Березнівський ліцей №3

Допомагаємо нашим воїнам.

01.03.2024р. у Березнівському ліцеї N3 фахівцями  Березнівського міського центру соціальних служб Оленою ПЕРЕПЕЧАЙ і Ганною ЦИПАН, спільно з практичним психологом Тетяною ДРАБИЧ для здобувачів освіти  закладу було проведено відео лекторій "Гендерна рівність як основа запобігання гендерно зумовленого насильства".
Мета заходу: сприяти активізації інтересу до гендерної тематики, формуванню правильного розуміння сутності моральних норм та настанов у сфері взаємин статей та потреби керуватися ними в усіх видах діяльності.
Привернути увагу здобувачів освіти до того, що як до чоловіка, так і до жінки потрібно ставитися з однаковою повагою, а розподіл обов’язків між ними щодо праці та виховання дітей та іншого є умовними та рівними.